Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Další možnosti zábavy a sportu

    lyžařské školy a školičky

    kluziště

    paragliding

    boadercross

    diskotéky

Monte Bondone - lyžování všech kategorií

Monte Bondone patří v posledních sezonách k nejžádanějším lyžařským střediskům oblasti Val di Sole, ačkoli leží poněkud dál od ostatních sedmi skiareálů tohoto severoitalského lyžařského regionu, lyžování je zde čím dál populárnější. Díky vzdálenosti pouhých 15 km od dálnice a jen o několik kilometrů víc od města Trento se tento resort stal velmi oblíbeným.

Sjezdové tratě

Mezi nejzajímavější svahy patří sjezdovka Gran Pista (Velká sjezdovka), která se délkou téměř 4 km a průměrným sklonem 38 procent řadí mezi nejhodnotnější tratě celého Trentina. Monte Bondone vyhledávají vedle začínajících lyžařů zejména rodiny s dětmi, ale také středně pokročilí lyžaři. Naleznete zde lyžování na sjezdovkách všech náročností, byť převažují červené a modré. Zato vás okouzlí svojí šířkou, místy až 30 m a vysokokapacitní sedačkou s největším převýšením v Evropě 809 m.

Celkem km sjezdovek

Černé sjezdovky

Červené sjezdovky

Modré sjezdovky

21 km

2 (1 km)

12 (14 km)

7 (6 km)

 

Monte Bondone - výborné podmínky, kvalitní lyžování

Stejně jako jiná střediska Val di Sole těží Monte Bondone z pravidelně příznivého počasí s velkým počtem slunečních dnů. Stoprocentní pokrytí areálu systémem umělého zasněžování přitom zaručuje, že si kvalitní a pestré lyžování užijete i v okrajových termínech sezóny.

Monte Bondone - hurá na běžky¨

Běžkaři si přijdou na své v části Voite, kde naleznou 37 km dobře připravených tratí.

Monte Bondone - dovolená za super cenu

Monte Bondone překvapí nejen velmi příznivými cenami, ale především širokou škálou ubytování přímo u sjezdovek, což ocení téměř každý lyžař.

Monte Bondone - ubytování, zájezdy

V naší nabídce najdete kvalitní ubytování. Věříme, že se váš vybraný hotel pro Vás stane druhým domovem, kam se rádi v budoucnu vrátíte. Kompletní přehled ubytování najdete v naší nabídce Zimní zájezdy Monte Bondone

Monte Bondone - počasí

 Průměrná roční teplota v Monte Bondone se pohybuje okolo 10°C. Hlavní zimní sezóna a nejlepší počasí pro lyžování jsou zde od  prosince až do března. Naopak nejteplejší počasí má Monte Bondone v červenci a srpnu, kdy se teplota pohybuje okolo  29°C.

Přejeme krásné lyžování !

Hotely
1.jpg
Itálie/Skirama Dolomiti Adamello Brenta/Monte Bondone
od 4 990 Kč
1.jpg
Itálie/Skirama Dolomiti Adamello Brenta/Monte Bondone
od 7 490 Kč