Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Itálie - Skirama Dolomiti Adamello Brenta

Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje 6 samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale, Ponte di Legno, Marilleva/ Folgarida, Madonna di Campiglio, Pinzolo a Pejo.

Skirama Dolomiti - italské Dolomity, lyžování té nejvyšší kvality

Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob. Návštěvníci Val di Sole tak mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality.

Celoroční lyžování na ledovci Presena

Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok.

Nejnavštěvovanější zimní střediska Itálie

Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie. Lyžování v oblasti Skirama Dolomiti je velmi oblíbené lyžaři z celého světa.

Skirama Dolomiti - skipasy

Každé středisko má sice svou permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast SUPER SKIRAMA, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek Val di Sole. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.

Skirama Dolomiti - hurá na běžky

Na své si zde určitě přijdou i ti, kteří si oblíbili kvalitní běžkařské stopy, zejména u Madonna di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Skirama Dolomiti - Val di Sole

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím.

Lokality
1-4884.jpg
Itálie/Skirama Dolomiti Adamello Brenta
1-4865.jpg
Itálie/Skirama Dolomiti Adamello Brenta