Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Historie FEDE

Cestovní kancelář Fede, s.r.o., zahájila svoji činnost 15. 12. 1993 a poskytovala své služby českým klientům na území Itálie. Byly to právě italské Dolomity, které se staly naší hlavní destinací. Od začátku našeho působení jsme nabízeli kvalitní služby a tak jsme získali přízeň mnoha vyznavačů zimních sportů, kteří s námi do Itálie cestovali.Rok co rok jsme se snažili naši nabídku zimních zájezdů a pobytů rozšiřovat a zařadili jsme se mezi přední české touroperátory v oblasti zájezdů do Itálie. Toto prvenství si snažíme udržet dodnes a daří se nám to. Itálie je velmi pestrá země, která může nabídnout spoustu krásných míst i v letních měsících, a tak jsme postupně přidali i nabídky na letní dovolenou, kdy klienti mohou volit mezi vlastní, autobusovou nebo leteckou dopravou. Zaměřili jsme se na italské ostrovy Ischia, Sicílie, Sardinie a samozřejmě na italskou pevninu. Dále jsme nabídku obohatili o Chorvatsko, Portugalsko, Madeiru, Maltu. Výjimkou nejsou ani eurovíkendy v evropských metropolích, cyklozájezdy či zájezdy připravené přímo na míru.
Důraz klademe na profesionální přístup. Snažíme se, abyste od výběru a nákupu vaší dovolené až po její realizaci, byli v těch nejlepších rukou.  Náš tým, který se stále rozrůstá, dělá svoji práci s láskou a odpovědností. Neustálé zkvalitňování a prvotřídnost našich služeb je pro nás prioritou. Naším cílem je vytvářet pro vás zajímavé a jedinečné nabídky, ze kterých si vybere každý.
Naše zájezdy si můžete objednat z pohodlí vašeho domova na našich webových stránkách www.fede.cz nebo e-mailem na fede@fede.cz či telefonicky. Využít můžete i naši síť autorizovaných prodejců v ČR i na Slovensku nebo nás navštívit osobně v naší kanceláři v centru Prahy v pasáži Černá růže.

Vaše cestování je pro nás výzva a stále u nás platí S FEDE TO JEDE!!! Takže budeme rádi, když pojedete i vy.