Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Itálie - Alta Valtellina

Lyžování v Dolomitech

Alta Valtellina nabízí oblasti jako Bormio, Livigno a Santa Caterina. Nachází se nedaleko světoznámého švýcarského zimního střediska St. Moritz, překvapí svými dlouhými údolími, stvořenými pro to nejlepší lyžování. Každého zaujme pohled na okolní hory, které jsou často vyšší než 3000 m.n.m.

Alta Valtellina - bohaté a kvalitní lyžování / 1 skipas

V oblasti můžete lyžovat na 225 kilometrech v rámci jednoho skipasu ve skiareálech Bormio, Valdisotto (Oga), Valdidentro (Isolaccia), Livigno a S. Caterina.

Kvalita a komfort jako u známých francouzských středisek

Všechny tyto areály jsou svými kvalitními, propojenými a náročnými sjezdovými tratěmi plně srovnatelné se známými francouzskými středisky. Ať je to třeba Bormio s 10 kilometrovou sjezdovou tratí a převýšením 1780 m, kde naleznete jak ideální podmínky pro lyžování, tak i termální lázně, či oblast S. Caterina s náročnou sjezdovkou Bucaneve, nebo Livigno se svými 115 kilometry sjezdových tratí.

Alta Valtellina - to nejlepší ze zimní Itálie

To vše svědčí o tom, že oblast Alta Valtellina právem řadíme mezi to nejlepší, co nám zimní Itálie v náročnosti sjezdových tratí může nabídnout a lyžování zde je skutečným požitkem.

Jednotlivé zimní zájezdy:

Livigno, Bormio, Santa Caterina

Lokality
1-4572.jpg
Itálie/Alta Valtellina