Cyklozájezdy – obecné informace

Naše cyklistické zájezdy u jezera Lago di Garda jsou vhodné pro každého, kdo rád jezdí na kole. Věk není limitujícím faktorem, uspokojíme jak pohodové cyklisty, tak i cyklisty individualisty, kteří si rádi udělají vlastní program. Celý zájezd vždy provází přátelská atmosféra ruku v ruce se stoprocentně zajištěnými službami. Náš průvodce je Vám na zájezdech plně k dispozici, poradí i pomůže v průběhu jednotlivých etap, které absolvuje společně s vámi.

Cyklotrasy

Trasy jsou vedeny z 95% po cestách s asfaltovým povrchem a jednotlivé denní etapy měří zhruba 40-50 km. Na trasy se vyráží přímo z místa ubytování nebo Vás autobus dopraví na začátek etapy.

Individuální trasy

Na našich cyklozájezdech myslíme samozřejmě také na ty, kteří upřednostňují vlastní program, a za pomoci mapy můžete vyrazit na individuální trasy úplně sami.

Ubytování a stravování

Ubytování během zájezdu je vždy zajištěno na jednom místě v penzionu, rezidenci či bungalovech, nikdy se nepřenocovává ve stanech. V průběhu zájezdu Vás nečeká žádné balení a stěhování z místa na místo, klademe důraz na Vaše pohodlí v průběhu dovolené. Stravování je zajištěno polopenzí nebo vlastním stravováním v případě ubytování v rezidenci či bungalovech.

Detailní program zájezdu + itinerář

Podrobný program zájezdu dostanete na začátku zájezdu, přičemž standardně jsou tyto brožury přidělovány do dvojic. Materiál vždy zahrnuje denní program spolu s barevnou mapkou s doporučenými trasami, které zpravidla vedou po menších silničkách, případně cyklostezkách. Pokud to je možné, vždy se vyhýbáme hlavním silničním tahům. Brožury také obsahují informace o místních kulturních a přírodních zajímavostech, kterými se daná etapa pyšní. Sami si můžete vždy vybrat, jestli budete více času věnovat jízdě na kole nebo přírodním a kulturním zajímavostem.

Změny v programu zájezdu

Vedoucí programu si vyhrazuje právo změny či úpravy programu v závislosti na počasí. K těmto změnám je přistupováno jen v případě nutnosti vždy ve Vašem zájmu s cílem co nejvíce naplnit program zájezdu.

Přeprava

Přeprava je zajišťována klimatizovanými autobusy, vybavenými kávovarem i videem. Kola jsou převážena na zaplachtovaném přívěsu pro až 48 kol.

Odjezdové místo

Na zájezdy se odjíždí z parkoviště před koupalištěm Džbán, v ulici Nad Lávkou, na Praze 6. Přímo v areálu Džbán je možné využít místního parkoviště a nechat zde Vaše automobily během celého zájezdu za cenu cca 200,- Kč.

Pokyny k zájezdu

Pokyny k cyklozájezdům zasíláme všem účastníkům e-mailem vždy cca jeden týden před odjezdem.