Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Autobusová doprava

INFORMACE K AUTOBUSOVÉ DOPRAVĚ - ZIMNÍ ZÁJEZDY


Autobusová doprava je zajišťována komfortními busy zn. Mercedes, Setra, Scania a Man.

Všechny autobusy jsou vybaveny toaletou, kávovarem, klimatizací, televizory, ozonovým generátorem na čištění vzduchu. Během přestávky na cestě zpět jsou podávány teplé párky a při cestě v obou směrech je připravena voda ZDARMA. U řidičů bude během přestávek možnost zakoupení studených i teplých nápojů v CZK.


CK Fede si vyhrazuje právo na změnu trasy. V případě nedostatečného naplnění svozového vozidla na území ČR, bude klientům nabídnuta jiná forma dopravy (bus, vlak nebo alternativní forma na základě domluvy s ck) a to na náklady CK FEDE. 
V některých případech je možná překládka klientů do jiného dopravního prostředku během cesty. V případě, že tak bude učiněno, bude tato informace uvedena v pokynech k zájezdu. 

INFORMACE K ZAVAZADLŮM - AUTOBUSOVÁ DOPRAVA:

• Jako zavazadla jsou akceptovány kufry, batohy a cestovní tašky, vyloučeny jsou nadměrné zásoby nápojů (jako jsou balení vody, kartony piv apod.).
• Každý klient má nárok na přepravu jednoho zavazadla o váze cca 15 kg + eventuelně ještě vaku na lyžařské boty, do zavazadlového prostoru a příručního zavazadla přiměřené velikosti, tak aby šlo uložit do přihrádky nad hlavou cestujících, případně pod sedadlo. Žádné předměty nesmí být umístěny v uličce autobusu.
• Povoleny jsou jedny lyže nebo snowboard na osobu. Další lyžařskou výstroj je nutné před odjezdem předem nahlásit v CK FEDE – přepraveno bude dle možností za příplatek 200 Kč/ks. Lyže nebo snowboardy budou k přepravě převzaty pouze v obalu.
• Klienti jsou povinni svá zavazadla naložit do autobusu (za asistence řidiče) a po příjezdu tato opět převzít. Zavazadla doporučujeme označit jmenovkou vně i uvnitř zavazadla. Cestovní kancelář nepřebírá odpovědnost za záměnu zavazadel ani za zavazadla ponechaná na místech odjezdu. Při nakládání zavazadel doporučujeme oznámit řidiči název ubytovací kapacity, do které jedete, aby uložení zavazadel uzpůsobili vykládce v místě pobytu.

SEZNAM NÁSTUPNÍCH MÍST:

  • BEZ PŘÍPLATKU - Praha, Beroun, Rozvadov
  • 190 Kč - Plzeň, Rokycany, Karlova Vary, Sokolov
  • 390 Kč - Příbram, Písek, Benešov, Tábor, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, České Budějovice, Mělník, Rakovník, Kladno, Cheb
  • 490 Kč - Brno, Poděbrady, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bítěš, Litoměřice, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Česká Lípa, Jindřichův Hradec, Mladá Boleslav, Kolín
  • 590 Kč - Děčín
  • Cena je za osobu za nástup i výstup

Další nástupní místa jsou možná na vyžádání při minimálním počtu 15 osob

CK Fede si vyhrazuje právo na změnu trasy. V případě nedostatečného naplnění svozového vozidla na území ČR, bude klientům nabídnuta jiná forma dopravy (bus, vlak nebo alternativní forma na základě domluvy s ck) a to na náklady CK FEDE. 

V některých případech je možná překládka klientů do jiného dopravního prostředku během cesty. V případě, že tak bude učiněno, bude tato informace uvedena v pokynech k zájezdu.