Autobusová doprava

INFORMACE K AUTOBUSOVÉ DOPRAVĚ


Autobusová doprava je zajišťována komfortními busy zn. Mercedes, Setra, Scania a Man.

Pro vaše pohodlné cestování jsme zvolili speciálně upravené sedačky. Komfortního cestování je docíleno odstraněním několika řad sedaček, přičemž vzniká dostatečný prostor mezi sedačkami. Polohování sedadel dosahuje úhlu sklopení až 40°, cestující tedy pohodlně dosáhnou na opěrky nohou.  

Všechny autobusy jsou vybaveny toaletou, kávovarem, klimatizací, televizory, ozonovým generátorem na čištění vzduchu, dezinfekci u každého vstupu. Během přestávky na cestě zpět jsou podávány teplé párky, při cestě v obou směrech je připravena voda ZDARMA a malý dárek. U řidičů bude během přestávek možnost zakoupení studených i teplých nápojů v CZK.
CK Fede si vyhrazuje právo na změnu trasy. V případě nedostatečného naplnění svozového vozidla na území ČR, bude klientům nabídnuta jiná forma dopravy (bus, vlak a nebo taxi) a to na náklady CK FEDE. 
V některých případech je možná překládka klientů do jiného dopravního prostředku během cesty. V případě, že tak bude učiněno, bude tato informace uvedena v pokynech k zájezdu.